GİZLİLİK POLİTİKASI

POLİTİKALAR

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu politikalar, Ros Elliott-Özlek roselliott@yahoo.com adresine sunduğunuz bilgilerle ilgili ayrıntıları kapsamaktadır.

Kişisel bilgilerinizin gizliliği Ros için çok önemlidir ve hiçbir üçüncü tarafa satılmaz, kiralanamaz veya satılmaz. Bilgilerinizin güvenliğini korumak için özel dikkat gösterilmektedir. Bu politika, Ros’ın bilgi uygulamalarını ve ayrıntılarınızı nasıl topladığını ve kullandığını açıklıyor.

Toplanan veriler:

İsminiz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz ve Ros tarafından tedavi ediliyorsanız, tıbbi bilgileriniz.

Verilerinizin açıklanması:

Onaylar, yalnızca Ros’i paylaşmadan önce isteyecek olan, izninizi verirseniz üçüncü taraflarla paylaşılacaktır. Ros tam kimlikleri kullanmayacaktır ve kazalar / işlemler / hastalık gibi ilgili tarihler dışında tıbbi bilgilerinizi paylaşmayacaktır, diğer Bowen uygulayıcıları ve kimliğinizin açığa çıkmamasını sağlayan eğitmenler. Ros, gösteri konuşması yaparken isimleri olmayan dava örneklerini kullanacak.

Sorular, istekler ve güncellemeler:

 Verilerinizin nasıl kullanıldığıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya güncellemeniz gerekirse, onu silmeniz veya üzerlerinde tuttuğunuz verilerin bir kopyasını almanız gerekiyorsa, lütfen roselliot@yahoo.com ile iletişime geçin.

VERİ KORUMA POLİTİKASI

Ros toplar; işlerini yürütmek ve yeni veri koruma yasası 2018’e (DP Yasası) uymak için bilgi işlemlerini, depoları ve vesileleri paylaşır. Veri Koruma prosedürleri, DP Yasası’nda yer alan ve Kişisel Bilgilerin korunması ile ilgili Veri Koruma ilkelerini benimser ve bunlara uyar. veriler şöyle olmalıdır:

  • adil ve yasal olarak işlenmiş
  • sınırlı amaçlar için işlenmiş
  • yeterli, ilgili ve aşırı değil
  • doğru ve güncel
  • gerekenden daha uzun tutulmamalıdır
  • haklarınız doğrultusunda işlenmiş
  • güvenli; yeterli koruma olmaksızın başka ülkelere transfer edilmez

 

Ros Elliott-Özlek tarafından saklanan tüm veriler güçlü bir şekilde korunuyor